Text Speaker 3.12 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 17 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Text Speaker 3.12 İndir konusu Text Speaker 3.12

Tanıtım:
    Text Speaker, kullanımı kolay bir metin dosyalarını sesli okuma programıdır. Programın içine eklenen ya da yazılan metinleri program sesli olarak okur. Metin dosyaları MP3 olarak kaydedilir ve bu sayede her yere taşınabilir. Bir belge açıp 'speak' tuşuyla okuma başlatılır ya da tek tıklamayla ses dosyası olarak dönüştürüp MP3 haline getirilebilir.

Program İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce, İspanyolca konuşma dillerini destekler.

Metin okuması sırasında arka planda MP3 şarkı da çalabilir. Dijital sunum ve Flash animasyonlar yapıyorsanız ses ekleyerek daha canlı ve hoş görünmeleri sağlanabilir. Seslendirme sanatçısı veya stüdyoya para vermeden bir MP3 ya da WAV dosyası oluşturabilir. Bir dosyada istenirse birden fazla erkek ve kadın sesi kullanarak ses oluşturulabilir. Hatta bu kadar da değil, randevuları kaçırmamak için hatırlatma konuşması bile eklenebilir. Seçmiş olduğunuz konuşma ve mesaj istediğiniz zamanda görüntülenir.

Özellikler:

Daha sonra dinlemek için WAV veya MP3 dosyalara dönüştürebilir.
    Kısayol tuşları atanabilir.
    Microsoft Word (DOC ve DOCX), RTF, PDF, HTML ve TXT dosyalarını açar ve okur.
    Okuma hızı, adım ayarları, telafuz düzenlenebilir.
    Tek bir belge içinde birden çok ses kurulabilir.
    Windows Gezgini'nden Text Speaker'a dosya sürüklenip bırakılabilir.
    İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce, İspanyolca konuşma dillerini destekler.
    Kullanılan kelime işlemcide değişiklikler kaydedilebilir.

Kısıtlama ve lisans:
    Programın deneme sürümünde bazı özellikler kapalıdır. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

Boyut : 13 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : DeskShare

Text Speaker 3.12

Bu Sayfayı Paylaş