Tetris 1.0 İndir

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Tetris 1.0 İndir konusu Tetris

Sürüm : 1.0

Boyut : 239 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : BvT Grup

Tanıtım:
    Nostaljik oyun meraklıları için; oyun kaydetme, dil desteği ve renk seçenekleri gibi özellikler sunan güzel bir tetris oyunu. Türk proramclar tarafından 2002 yılında üretilen oyun ilk defa innDir.com da kullanıma sunuluyor.

BvT Tetris oyunu standart bir tetris olmasının yanısıra oyun kaydetme ve dil seçimi gibi bazı ek özelliklere sahip.

Oyun Kaydetme
    Tetris oyunlarında pek alışkın olmadığımız bir özellik olan kaydetme BvT Tetris oyununda yer alıyor. Uzun süren oyunlarınınızı bilgisayarınıza kaydedip daha sonra kaldığınız yerden oyanayabilirsiniz.
    Not: Bir den fazla oyun kaydetme imakanınız var

Renk Seçenekleri
    Ayarlar menüsünden tuğlalarınızın rengini isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Oyunda sarı, kırmızı ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuluyor.

Dil Seçeneği
    Oyunda iki farklı dil seçeneği mevcut. Türkçe ve İngilizce.

Puan Tablosu
    Bu tarz oyunlarda alışkın olduğumuz puan tablosu, BvT Tetris oyununda da yer alıyor. Kazandığınız puanlarla puan tablosundaki yerinizi yükselterek arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Üretici/Editör Notu:
    Öğrencilik yıllarımda yazdığım ve bugüne kadar kendime sakladığım bir oyun olan Tetris oyununu ezberim.com kullanıcılarıyla paylaşmak istedim. Yazılım tamamen ücretsizdir.

Tetris 1.0

Bu Sayfayı Paylaş