Tepelı İlköğretim Okulu Patnos Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tepelı İlköğretim Okulu Patnos Ağrı konusu
    Tepelı İlköğretim Okulu Hakkında - Tepelı İlköğretim Okulu Tanıtım - Tepelı İlköğretim Okulu Resimleri - Tepelı İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

A- OKULUN ADI : Tepeli İlköğretim Okulu
    B- KURUM KODU : 590238
    C- TELEFONU : 0472 631 10 74 / 0535 680 47 20

D- ADRESİ : Tepeli Köyü Patnos/Ağrı
    E- AMACI : Tepeli Köyü’nde ikamet eden öğrenim çağındaki çocukların temel eğitimini sağlamak.
    F- SEVİYESİ : İlköğretim I. ve II. Kademe

G- ÖĞRENİM ŞEKLİ : Tam Gün
    H- OKULDAKİ KİTAP SAYISI : 400

OKULUN TARİHÇESİ : Okulumuz ilk olarak 1983 yılında Eğitim ve öğretime açılmıştır, 2010 yılında yeni binaya geçmiş ve halen burada Eğitim ve Öğretime devam etmektedir.
    Okulumuz bünyesinde 10 derslik , 1 Müdür Odası, 1Araç-gereç odası, 1 Öğretmenler odası ve Tuvaletler mevcuttur.

OKULUN BİNA DURUMU

a)-Binanın Özellikleri Okulumuz betonarme olup 3 katlıdır. Kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Su ve kanalizasyon sistemi mevcuttur.
    b)-Laboratuar Okumuzda 1 adet bilişim sınıfı bulunmaktadır. Ayrıca fen laboratuar oluşturulması için çalışmalar devam etmektedir.

c)-Okul ve Sınıf Kitaplıkları Okul ve sınıf kitaplıkları mevcuttur fakat yeterli gelmemektedir. Okul ve sınıf kitaplıklarının zenginleştirilmesi için çalışmalar sürmektedir.
    d)-Depo ve ambar durumu Okulumuzda depoya ihtiyaç duyulmamaktadır.
    e)-Bahçenin durumu Okulumuzun bahçesi parke taşı ile kaplanmıştır. Öğrenciler için yeterli hareket alanına sahiptir fakat öğrencilerin sportif faaliyetleri için yeterli düzenleme yapılamamıştır. Okul bahçesinde bahar ayının gelmesi ile birlikte ağaçlandırma çalışmalarına başlanacaktır.

YÖNETİCİ SAYISI Okulumuzda 1 adet müdür bulunmaktadır.

ÖĞRETMEN SAYISI Okulumuzda 1 Müdür, 1 Anasınıfı Öğretmeni, 5 Sınıf Öğretmeni 1 tane de ücretli öğretmen bulunmaktadır. Okulumuzda ilköğretim 2. kademenin de açılması ile birlikte branş öğretmeni ihtiyacı doğmuştur.
    ÖĞRETMENLER :

1. Zafer KILIÇ (Müdür)
    2. Fatma DEMİR (Anasınıfı)
    3. Tülay AKGÜN (1/A Sınıfı)
    4. Ayşe DOĞAN (2/A Sınıfı)
    5. M. Akif ÇELİK (3/A Sınıfı)
    6. Ömer ÖZDİL (4/A Sınıfı)
    7. Orkun ATEŞSİZ (5/A Sınıfı)
    8. Fesih YILDIRIM (6/A Sınıfı)

Tepelı İlköğretim Okulu Ağrı Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tepelı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tepelı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tepelı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tepelı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TEPELI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Tepeli Köyü

Telefon Numarası: 4726311037

E-mail Adresi :Okulumuza e-mail göndermek için tıklayınız

Web Adresi :Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

[FONT=Comic Sans
    MS]Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş