Tepeköy İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 13 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tepeköy İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Tepeköy İlköğretim Okulu Hakkında - Tepeköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Tepeköy İlköğretim Okulu Resimleri - Tepeköy İlköğretim Okulu İletişim

Tepeköy İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tepeköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tepeköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tepeköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tepeköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tepeköy İlköğretim Okulu Hakkında:

Konya merkeze 50 km uzaklıkta olan Tepeköy 1953 yılında kasaba olmuştur. Genç nüfusun oldukça fazla olduğu Tepeköye ilk okul 1972 yılında açılmış 8 derslikten oluşmaktadır. Okulun öğrenci sayısına yeterli gelmemesi nedeniyle 2004 yılında yeni binaya geçilmiştir.
    Pınarbaşı, Selahattin, Uzundere gibi civar köylerden taşımalı sistemle okula gelen öğrencilerle, öğrenci nüfusu 1200ü bulmuştur. 27 dersliği, 3 laboratuarı, 1 çok amaçlı salonu ve kütüphanesi bulunan okulda 41 personel görev yapmaktadır. Okul bahçesinde çocuk parkı, basket sahası, yeşil alanı ve çoğu okulda bulunmayan tiyatro sahnesi mevcuttur.
    Tepeköy ilköğretim okulunda 10 yılı aşkın süredir müdürlük yapan Adem Yücenin disiplinli çalışmaları ve öğretmenlerin özverileriyle okulda pek çok sorun aşılmıştır. Kız öğrencilerin okula devamı,temizlik, genel başarı problemi bunlardan sadece birkaçıdır.
    Türk Milli Eğitiminin amaçlarına uygun Atatürk gençliği yetiştiren öğretmeni, okuyup yükselmek isteyen öğrencisi, her zaman öğretmeni ve öğrencisinin yanında olan idaresiyle Tepeköy İlköğretim Okulu eğitim öğretime devam etmektedir.

Tepeköy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TEPEKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: TEPEKÖY KASABASI
    Telefon Numarası: 3322815009
    Faks Numarası: 3322815009
    E-mail Adresi: tepekoyilkogretim@gmail.com
    Web Adresi: - www.tepekoyokulu.meb.k12.tr/

Tepeköy İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Bu Sayfayı Paylaş