Ten Thumbs Typing Tutor (Mac) 4.7 Download

'S-T' forumunda NeslisH tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Ten Thumbs Typing Tutor (Mac) 4.7 Download konusu Ten Thumbs Typing Tutor (Mac)

Tanıtım:
    Ten Thumbs Typing Tutor, kullanışlı bir arayüz üzerinden adım adım on parmak klavye kullanımını öğreten kolay ve eğlenceli bir program. Program sayesinde klavyenin tuşlarına bakmadan çabukça öğrenebilirsiniz. Yazma yeteğinizi geliştirerek iş veya okul ortamınızı daha verimli hale getirebilir, bilgisayar yorgunluğuna yol açacak durumları ortadan kaldırabilirsiniz. Qwerty'nin yanı sıra Dvorak klavye için de dersler bulunuyor. Ayrıca favori iTunes'inize şarkı sözü yazmayı öğrenmenizi de sağlıyor. Ağ desteği olan sürümünde öğrencileri ve başarılarını da kontrol edebiliyorsunuz.

Yazılımın Özellikleri :

Adım adım dersleri öğrenebilme
    Her dakika için kişisel hedefleri ayarlayabilme
    Qwerty ve Dvorak olmak üzere tam klavye desteği
    Yazma yeteneğini geliştirebilmek için 5 adet etkin yazma türü
    2 eğlenceli oyun
    Kullanıcı dostu Viking yazım arayüzü
    Çoklu dil ve klavye
    iTunes için favori şarkı sözlerini yazmayı öğrenebilme
    Öğrenci dosyalarını alabilme (******) veya dışarıya aktarabilme (export)
    7 dil desteği
    Bütün işlemler için rapor
    Öğrenme işleminiz tamamlandığında kendi kişisel sertifikanızı yazdırabilirsiniz!

Not : Bu sürüm Macintosh OS X 10.1.3 ve üzeriyle uyumludur, Leopard'ı da desteklemektedir. PPC ve Intel sistemlerinde çalışmaktadır. Programın Mac OS 8 ile uyumlu sürümünü buradan, Windows ile uyumlu sürümünü buradan, Linux ile uyumlu sürümünü ise buradan innDirebilirsiniz.

Not 2 : Programın çoklu kullanıcılı sürümünde çeşitli ek özellikler bulunmaktadır. Bunlar; ağ ve şifre desteği, tam eğitimci raporları oluşturabilme, oyunlara erişimi açıp kapatabilme, öğrenci dosyalarını kaydedebilme. Bu sürümünü buradan, eğitimciler için rehberi ise farenizin sağ tuşuyla tıklayıp 'Hedefi Farklı Kaydet'e basarak buradan innDirebilirsiniz.

Sürüm : 4.7

Boyut : 18.2 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 10 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Mac Tiger/OS X

Üretici Firma : Runtime Revolution Ltd.

Ten Thumbs Typing Tutor (Mac) 4.7

Bu Sayfayı Paylaş