Temiz görünümlü Saf,pürüzsüz yüzler için ..

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 3 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Temiz görünümlü Saf,pürüzsüz yüzler için .. konusu
    Temiz görünümlü Saf,pürüzsüz yüzler için ..

Uzun zamandır araştırma yapıyorum ... Ve şöyle bi sonuca vardım ... Tabikii bu her cilt tipi için aynı uygulama değil Ama denemekte fayda var ve işinize yarayacağını düşünüyorum ...ELMA nın faydalarını ve zayıflamaya olan etkisinin yanı sıra güzel görünümlü ve son derece temiz ciltler ortaya çıkardığını biliyorsunuzdur umarım Kısaca göz atalım :

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Elmayı kür halinde yüzünüze uygulayabilirsiniz . Ama bunun yanında günde bir tane elma yerseniz cildinizin gün geçtikçe daha Temiz olduğunun farkına varabilirsiniz ..

Birde önemli bi konuya daha değinmek istiyorum ... Cilt özellikle yüz temizliği çok önemli ... Bildiğiniz gibi cildimiz çok hassas bi yapıdır ... Ve sürekli temiz görünümlü olması için hergün mutlaka günlük temizlik,peeling yapılmalıdır...
    Yüzümüzü kesinlikle soğuk suyla yıkamayalım ...Bu uygulama yüzümüzde gerginliğe yol açabilir... Tercihe göre ılık suyla mutlaka günlük olarak yüzümüzü temizleyelim...

Elmaya gelelim : Elma yemek hazmı kolaylaştırır...Yemekten 1 saat sonra bir tane elma yediğinizde midenizde hazmın kolaylıştığını kolaylıkla anlayabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş