Telefonunuza xp başlat menüsü, xp bar, xp teması, xp açılış ekranı, xp sesleri yükle

'N-Gage-Os9x-Symbian Programlar' forumunda Siraç tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Telefonunuza xp başlat menüsü, xp bar, xp teması, xp açılış ekranı, xp sesleri yükle konusu Telefonunuza xp başlat menüsü, xp bar, xp teması, xp açılış ekranı, xp sesleri yükleme Programı indir download bedava yükle

(BU İÇERİK S60 TELEFONLARDA ÇALIŞMAKTADIR,KENDİ ARŞİVİMDENDİR,ALINTI DEĞİLDİR)ÖNCELİKLE 'LIFE IS BLUE' ADLI TEMAYI YÜKLEYİN.AYARLAR BÖLÜMÜNDEN AÇILIŞ EKRANINI İSTERSENİZ VISTA İSTERSENİZ XP OLARAK SEÇİN.TELEFONUNUZ O ŞEKİLDE AÇILSIN.MESAJ SESİNİZİ DE XP AÇILIŞ YADA KAPANIŞ SESİ OLARAK SEÇİN.DAHA SONRA 'SMART SETTINGS' ADLI KLASÖRDEKİ 'SMART SETTINGSV111' DOSYASINI KURUN HEMEN ARDINDAN HİÇBİR İŞLEM YAPMADAN 'PATCH' ADLI DOSYAYI KURUN.DAHA SONRA XP BAR DA KULLANMAK İSTİYORSANIZ YEŞİL,MAVİ VE GRİ OLMAK ÜZERE ÜÇÜNDEN BİRİNİ SEÇİN,KURUN,TELEFONUNUZU YENİDEN BAŞLATIN.ŞİMDİ HERŞEY HAZIR.FAKAT BAŞLAT MENÜSÜ AYARLARINI YAPARKEN 'autolock,easylock,security' BÖLÜMLERİYLE İLGİLİ İŞLEM YAPMAYIN.START MENU BÖLÜMÜNE GİRİN:CONTENT BÖLÜMÜNDEN BAŞLAT MENÜNÜZDE OLMASINI İSTEDİĞİNİZ PROGRAMLARI SEÇİN(RESTART PHONE'Yİ DE SEÇİN,YENİDEN BAŞLATMANIZA YARAYACAKTIR),ÇIKIN.ORDER BÖLÜMÜNE GİRİN SAĞ-SOL TUŞLARIYLA SIRAYA KOYUN.DİĞER BÖLÜMLERLE İLGİLİ İŞLEM YAPMANIZA GEREK YOK.İŞTE SONUNDA TELEFONUNUZ TAM ANLAMIYLA XP OLDU.GÜLE GÜLE KULLANIN.

Uyumlu Telefonlar:
    3230, 3250, 3600, 3620, 3650, 3660, 5500, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, 7650, E60, E61, E70, N70, N71, N72, N73, N80, N90, N91, N92, N93

Download : İndir
    http://rapidshare.com/files/11819959...emas__305_.rar

Alıntı.

2. diazem

diazem Yeni Üye

denedım olmadı cabalırımın sonucu nıhayete varamadı ve ben husrana komusuyum.. :D..olmadı dostum yaw n73 benım tel ama yuklemedı..

3. sheik38

sheik38 Yeni Üye

eed açıklamada n73 için oluo demişsin ama denediğimizde temayı bile yüklemiyo hiç olmasa konuyu düzelt!!!

Bu Sayfayı Paylaş