Telefon Numarası ile yer tespiti Nasıl Yapılır.Yer İp

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda UquR tarafından 1 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Telefon Numarası ile yer tespiti Nasıl Yapılır.Yer İp konusu Telefon Numarası ile yer tespiti Nasıl Yapılır.Yer İp

TElefon Numarası ile yer tespiti sadece yapmanız gereken tel nosunun son 7 hanesini girmek gerisini siz ona bırakın linki veriyorum arkadaslar

DownloadLink

http://rapidshare.com/files/11497714...t.com.rar.html

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

3. telefon numarasından yer tespiti için verdiğiniz link çalışmıyor lütfen yenilermisiniz şimdiden teşekkür ederim

4. metinakrep

metinakrep Özel Üye

öyle birşey imkansız ancak örneğin turkcell de var şu an kayıtlı olan numaraları yasal olarak gps sayesinde nerde olduğunu bulabiliyorsunuz aile veya diğer ancak izin alınması şart
    bir diğer programlar var mesela istediğin telefona yüklenip uzaktan mesaj atarak gps yi aktif hale getirip nerde olduğu sana kısa mesaj ile bildirir
    bunun dışında şimdilik öyle belirsiz programlarla yer tespiti yapmak imkansız olsa bile suçtur

5. slm nasıl oluyor anlayamadım

6. anlamıyacak nevar 7tane rakam çevireceksin

7. Ben bi yer tespiti yapmak istiyorum arkadasmin nerde oldugunu ogrenmek icin nasil yapacagm

8. yer tespiti nasıl yapılır

9. şu konuya bakacak mısınız?
    şu gps aktifleştiren program linki verebilir misiniz veya diğerini upload plsssssssssssssss

Bu Sayfayı Paylaş