Teknik servis profesyonel 2.1 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Teknik servis profesyonel 2.1 Download konusu Teknik servis profesyonel 2.1 Download

Sürüm : 2.1

Boyut : 12 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama : 25 kayıt

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : Nixon software

Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz

Tanıtım:
    Üreticiden : Teknik servis yönetim programı. Bilişim firmaları ve servis hizmeti veren firmalar için kolay kullanımlı, eğitim gerektirmeyen bir servis programı. Ağ ortamında çok kullanıcı desteği vardır. Sms (kısa mesaj servisi) desteği de bulunmaktadır.

Programın özellikleri:

1-) İş emirlerini ayrıntılı katagorilendirir.( bakılacak işler, garantiye giden işler, dış servise giden işler, onay bekleyen işler, parça bekleyen işler vs)
    2-) Cihaz kabul formu düzenler. (programa kaydedilen verileri kullanarak müşteriye cihaz teslim formu düzenleyip verebilirsiniz )
    3-) Cari hesapları tutar.(bu modülden hem müşterilerinizin hemde personelin cari hesaplarını tutabilirsiniz. ayrıntıları raporlayabilirsiniz )
    4-) Cihaz durumu hakkında müşteriye sms ile bilgi gönderir. (internet bağlantılı bilgisayar gereklidir. sms isteğiniz server'e yönlendirilir. ordanda cep telefonuna aktarılır. Bu hizmet ücretlidir.)
    5-) Personel primlerini hesaplar. (Personel prpmlerini ve maaşlarını yine program üzerindeki cari modülünden takip edebilirsiniz.)
    6-) Ayrıntılı raporlar hazırlar.(yapılan tamiratlar ve servislerle ilgili yüzdesel ve miktarsal raporlar hazırlar ayrıca personel pirimlerinide bu bölümden takip edebilirsiniz.)
    7-) Ağ ortamında çok kullanıcı desteği vardır. (Ek ücret ödemeksizin programa ek kullanıcılar ilave edebilirsiniz.)
    Gereksiz ayrıntılardan mümkün olduğunca kaçınılmıştır. Özelleştirilebilir detayları ile 10 dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik servis profesyonel 2.1

Bu Sayfayı Paylaş