Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Kemer Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Kemer Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Hakkında - Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Tanıtım - Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Resimleri - Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kemer İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Antalya Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TEKİROVA HALİT NARİN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: MERKEZ MAH.117 SOK.TEKİROVA -KEMER - ANTALYA

Telefon Numarası: 2428214177

Faks Numarası: 2428215181

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş