Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Merkez Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Merkez Adıyaman konusu Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

OKULUMUZ

1999-2000 Öğretim Yılında Eğitim ve Öğretime başlayan okulumuz, Tekel Genel Müdürlüğü tarafından 1999 yılında yaptırılmıştır.

21 derslik, 1 ana sınıfı, 1 Fen Bilgisi Laboratuarı, 1 Bilgisayar Laboratuarı, 1 Ev Ekonomisi Atölyesi, 1 İş Atölyesi, 1 Resim Atölyesi, 1 Müzik Odası ve idari odalardan oluşmaktadır.

Ayrıca 200 yatılı öğrenci kapasiteli yurt binası, 300 seyirci kapasiteli kapalı spor salonu ve 10 daire lojmandan meydana gelen bir komplekstir.

2009-2010 Eğitim ve Öğretim yılına, 1 Müdür, 1 Müdür Başyardımcı, 4 Müdür Yardımcısı, 3 memur, 2 hizmetli, 1 Kaloriferci, 1 Gece Bekçisi, 7 sözleşmeli personel, 31 branş, 2 rehber, 20 sınıf ve 2 anasınıfı öğretmeni ile eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tekel 75.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TEKEL 75.YIL YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: MEHMET AKİF MAHALLESİ 534.SOKAK NO:7

Telefon Numarası: 4162140011

Faks Numarası: 4162168833

E-mail Adresi :965558@meb.k12.tr

tekelyibo@gmail.com

tekelpio@hotmail.com

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/02/01/965558/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsini