Tasarı Dersaneleri Hakkında

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Tasarı Dersaneleri Hakkında konusu 1984’den Beri Üniversite Öğretim Üyeleri Yönetimindeki İlk Ve Tek Kurs

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· 4 Yılda Diploma
    [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· İsteyen Mezunlarımıza Master İmkanı [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Test Çözme Teknikleri Ve Deneme Sınavları [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Uygun Fiyat Ve Taksit Seçenekleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Üniversite Ortamı [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Öğrenciler İçin Sosyal Ve Kültürel Faaliyetler [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Kurs Saatlerinin Uygunluğu Ve Ortalama 20 Kişilik Sınıflar [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Zengin Soru Bankasıyla İsabetli Sınav Soru Tahminleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Mutlak Başarı [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Tasarı Açıköğretim Kursları, Sizin İçin En Uygun Seçenektir. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]NEDEN TASARI DGS?[/FONT]​
    [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Türkiye'deki Üniversite öğretim üyeleri yönetimindeki ilk ve tek DGS kursu[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· %80'lere varan Kazanma Oranı [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Seviye Tespit Sınavı İle Gruplara Ayırma [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Tercih Aşamasında Profesyonel Rehberlik Hizmeti [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· 15.000 den Fazla Soru Çözümü [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· 15 Adet Genel Deneme [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Zengin Saat Seçenekleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Düzenli Etüt [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Kurs Saatlerinin Uygunluğu ve Ortalama 20 Kişilik Klimalı Sınıflar [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Uygun Fiyat ve Taksit seçenekleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Öğrenciler için Sosyal ve Kültürel Faaliyetler [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Tasarı DGS Kursları, Sizin İçin En Uygun Seçenektir.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]NEDEN TASARI KPSS?

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Üniversite Öğretim Üyeleri Yönetimindeki KPSS Kursu

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Yüksek Kazanma Oranı

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Genel Yetenek – Genel Kültür – Eğitim Bilimleri İçin Hazırlanmış KPSS Sınavına Uygun Pratik Test Çözme Teknikleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· 5 – 10 Adet Arası Genel Deneme Sınavı[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Düzenli Etütler[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Uygun Fiyat Ve Taksit Seçenekleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Öğrenciler İçin Sosyal Ve Kültürel Faaliyetler [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Kurs Saatlerinin Uygunluğu Ve Ortalama 20 Kişilik Sınıflar [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Zengin Soru Bankasıyla İsabetli Sınav Soru Tahminleri [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]NEDEN TASARI ALES?

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Üniversite Öğretim Üyeleri Yönetimindeki Türkiye’deki İlk ALES Kursu[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Yüksek Kazanma Oranı[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Teorik Ve Pratik Çözüm Yolları İle ALES Müfredatına Uygun Konu Anlatımları[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Düzenli Etütler[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Her Ünite İçin Konu Tarama Testleri[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]· Tercih Aşamasında Profesyonel Rehberlik Hizmeti[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]SORU BANKASI[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]KPSS KURSLARI[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
    [/FONT]

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için sağol...

Bu Sayfayı Paylaş