Tanrı'nın Doğum Günü - Burak Özdemir

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 2 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Tanrı'nın Doğum Günü - Burak Özdemir konusu

Yeryüzünde işler hiç iyi gitmiyordu. Dünya gergin[​IMG] insanlar mutsuzdu.Artık zamanı gelmişti...Tanrı[​IMG] imajını değiştirmesi için bir reklam ajansıyla anlaştı. Tanrı ile genç reklamcı[​IMG] Messenger'da chat'leşmeye başladılar.Çocuk "Nasıl olur da Tanrı insanla chat'leşir?" diye sordu."Musa ile çalılıklar üzerinden konuşmuştum[​IMG] seninle de internetten yazışıyorum. Bunda şaşılacak bir şey göremiyorum" yanıtını aldı.Çocuk " Kuran[​IMG] kutsal bir kitap. O varken İslam'ın imajını değiştirmek neden bana düşüyor?" diye sordu."Kuramı bir de benden dinlemeye ne dersin?" dedi Tanrı."Bu[​IMG] resim çizmeyi Picasso'dan öğrenmek gibi bir şey" dedi çocuk.Ve her şey ondan sonra başladı..."Artık kütüphanende daha önce hiç okunmamış[​IMG] kutsal bir kitabın olduğunu biliyorsun. Sır senindir" dedi Tanrı...Öğrendiklerine inanamayan çocuk sokağa çıkıp avaz avaz bağırmak[​IMG] haykırmak istiyordu...Elif[​IMG] Lam[​IMG] Mim... Bu harflere dikkatli bakın[​IMG] yakında onlar dünyayı değiştirecekler.Çünkü bugün[​IMG] büyük gün... Bugün Tanrı'nın doğum günü. Bin yıllık suskunluk sona eriyor[​IMG] dinler tarihinin en kadim sırrı gün ışığına çıkıyor... Bugün... Bu büyük gün[​IMG] tüm İslam âlemine[​IMG] insanlığa ve canlılığa hayırlı olsun... Tanrı'nın doğum günü kutlu olsun...

Yazar:Burak Özdemir
    Yazar:Burak Özdemir

Sayfa Sayısı: 650
    Baskı Yılı: 2008
    Yayınevi: Doğumgünü​

Bu Sayfayı Paylaş