Tandoğan İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tandoğan İlköğretim Okulu Altındağ Ankara konusu Tandoğan İlköğretim Okulu Hakkında - Tandoğan İlköğretim Okulu Tanıtım - Tandoğan İlköğretim Okulu Resimleri - Tandoğan İlköğretim Okulu İletişim

VİZYON

Modern teknoloji ile donatılmış,eğitilmiş kadroların görev yaptığı öğrencilerin öğrenci velilerinin ve çalışanların memnuniyetinin sağlandığı;sevgi ve hoşgörü iklimini soluklayan,herkesle diyaloğa açık duygu ve düşüncelerini ifade edebilen duyarlı ve sorumluluk sahibi insanlığın temsilcilerini yetiştirmek amacı ile örnek bir okul

MİSYON
    İlköğretim kurumları yönetmeliği gereğince her öğrenciye üstün nitelikli bir eğitim sunmak.

BAŞARILARIMIZ
    Ankara İl Milli eğitim müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Halk oyunları yarışmasında ,Geleneksel halk oyunlarımız dalında Ankara 2. olduk.
    TRT nin düzenlemiş olduğu pazardan pazara yarışmasına katılarak Çankaya bölgesinden katılan ilköğretim okulunu yenerek birinci geldik.1 öğrencimiz bisiklet kazandı diğer öğrencilerimize de çeşitli hediyeler verildi.
    halen çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.

İLETİŞİM

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TANDOĞAN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Babür Cd. No:42/A,B,C
    Telefon Numarası: 3123163421
    Faks Numarası: 3123163421

kaynak:webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş