Taştepe İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Taştepe İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu Araklı Taştepe İlköğretim Okulu - Taştepe İlköğretim Okulu Hakkında - Taştepe İlköğretim Okulu Tanıtımı - Taştepe İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Taştepe İlköğretim Okulu Resimleri

Taştepe İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
    Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taştepe İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taştepe İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taştepe İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Taştepe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TAŞTEPE İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Taştepe llköğretim Okulu
    Telefon Numarası: 4627332383

Kurumun Misyonu :

* Okulumuzda öğrenciler,geleceğin sorumlu vatandaşı olarak zihinsel ,ruhsal ve sosyal deneyimler kazanır *Okul öğrencileri , değişen dünyada başarılı olabilmek için 'yaşam boyu öğrenmeye’ inanırlar *Veliler, öğretmenler ve diğer okul üyeleri, karar alma sürecine aktif katılırlar.

Kurumun Vizyonu:

Okulumuz; bir bilgi toplumunun üyesi olduğunun bilincinde,üretken,sorun çözme yeterliliğine ulaşmış,kendi yeteneklerinin farkında olan,sorumluluk sahibi,çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilen ve kendine güvenen, araştırmacı bireyler yetiştirmek.

trabzon.meb.gov.tr

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş