Taşkent İlköğretim Okulu Seyhan Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Taşkent İlköğretim Okulu Seyhan Adana konusu Taşkent İlköğretim Okulu Hakkında - Taşkent İlköğretim Okulu Tanıtım - Taşkent İlköğretim Okulu Resimleri - Taşkent İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Okul Adı: Taşkent İlköğretim OKulu

Öğretim Şekli: İkili Öğretim

İdareci Sayısı: 5

Öğretmen Sayısı: 64

Yardımcı Personel Sayısı: 3

Rehber Öğretmen: Var

Okutulan Yabancı Dil: İngilizce

Isınma Durumu: Kalorifer

Derslik Sayısı: 28

Spor Salonu: Yok

Öğrenci Sayısı: 1810

Anasınıfı: Var

Kütüphane: Var

Toplantı Salonu: var

Taşkent İlköğretim Okulu Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taşkent İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taşkent İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taşkent İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Taşkent İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TAŞKENT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: YENİ YURT MAH.59 SOK.SEYHAN/ADANA

Telefon Numarası: 3222250677

E-mail Adresi:
    963925@meb.k12.tr

Web Adresi: http://www.taskent.k12.tr/main/

Harita için tıklayınız.

[FONT=Comic Sans
    MS]
    Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz[/FONT]

2. taşkent ortaokulundayım çok memnunum ama ben istiyorum ki herkes aidatı versin ve daha modern bi okula sahip olmak istiyorum

Bu Sayfayı Paylaş