Taşgeçit İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Taşgeçit İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu Araklı Taşgeçit İlköğretim Okulu - Taşgeçit İlköğretim Okulu Hakkında - Taşgeçit İlköğretim Okulu Tanıtımı - Taşgeçit İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Taşgeçit İlköğretim Okulu Resimleri

Taşgeçit İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taşgeçit İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taşgeçit İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taşgeçit İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Taşgeçit İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TAŞGEÇİT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Taşgeçit Köyü
    Telefon Numarası: 4627325686

Kurumun Misyonu :

Bizler tüm öğrencilerimizi Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinen, demokratik anlayışı benimseyen, çağdaş eğitim teknolojilerinden yararlanarak bilgi ve becerilerle donatılmış, bilgiyi üreten, kullanan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, ulusal çıkarlarını koruyan ve ülke hizmetlerine sunan performansı yüksek bireyler yetiştirmek için varız Bizler tüm öğrencilerimizi Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinen, demokratik anlayışı benimseyen, çağdaş eğitim teknolojilerinden yararlanarak bilgi ve becerilerle donatılmış, bilgiyi üreten, kullanan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, ulusal çıkarlarını koruyan ve ülke hizmetlerine sunan performansı yüksek bireyler yetiştirmek için varız

Kurumun Vizyonu:

Biz bir aileyiz" anlayışıyla katılımcı, paylaşımcı ve evrensel değerlere sahip, her türlü yeniliklere açık, çağdaş, kaliteli, çevresinde sürekli lider bir eğitim kurumu olmak

webrehberi.biz

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş