Taşbasamak İlköğretim Okulu Diyadin Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Taşbasamak İlköğretim Okulu Diyadin Ağrı konusu Taşbasamak İlköğretim Okulu Hakkında - Taşbasamak İlköğretim Okulu Tanıtım - Taşbasamak İlköğretim Okulu Resimleri - Taşbasamak İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurlarıdır. (Atatürk) Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. (Atatürk) Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum. (Diyojen) Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. (Atatürk) Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur. Öğretmen ve ağaç ürünlerinden belli olur. (Ukrayna Atasözü) “Öğretmenler Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır” M. Kemal ATATÜRK
    TAŞBASAMAK İLKÖĞRETİM OKULU

Okul Kodu

769795

Okul Müdürü

SERDAR İSPİRLİK
    Telefon 0(472) 511 43 10
    Fax
    E-Posta
    769795@meb.k12.tr
    İnternet Adresi www.tasbasamak.meb.k12.tr
    ...::: Taşbasamak İlköğretim Okulu :::...

Adres Taşbasamak köyü Diyadin/AĞRI

PERSONEL BİLGİLERİ
    Müdür Yardımcısı
    Öğretmen 11
    Memur
    Yardımcı Hizmetli Zeynel ALPARSLAN

ŞUBE ve ÖĞRENCİ SAYILARI
    Şube Sayısı 8
    Öğrenci Sayısı 300

BİNA BİLGİLERİ
    Derslik Sayısı 6
    Atölye ve İşlik Sayısı
    Fen Laboratuarı Var
    BT Sınıfı
    Konferans Salonu
    Spor Salonu
    Yemekhane
    Misafirhane

LOJMAN BİLGİLERİ
    Lojman Adeti 1
    Lojman Bilgisi Şu an kimse kalmıyor.

İL ve İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK
    İl Merkezine Uzaklık 71 Km
    İlçe Merkezine Uzaklık 11 Km

Taşbasamak İlköğretim Okulu Ağrı Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taşbasamak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taşbasamak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taşbasamak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Taşbasamak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi
    kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş