Taşınabilir USB Hard Disk Özellikleri Resimleri

'Bilim & Teknoloji' forumunda SeLeN tarafından 16 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Taşınabilir USB Hard Disk Özellikleri Resimleri konusu Taşınabilir USB Hard Disk Modelleri - Taşınabilir USB Hard Disk Fiyatları - Taşınabilir USB Hard Disk Fiyatı - Taşınabilir USB Hard Disk Özellikleri

Verbatim InSight taşınabilir USB hard disk : Verbatim, yeni nesil şık tasarımlı dijital ekranlı 2,5 inç büyüklüğündeki taşınabilir USB Sabit diskini duyurdu. Muhteşem bir parlak siyah piyano görünümünde olan InSight HDD, sahip olduğu 32 ×128 piksel ekran ile herhangi bir güç kaynağı olmadan bilgi görüntülenmesine olanak sağlamakta. Böylece kullanıcılar sadece bir bakışta her zaman kalan depolama alanını görebilirler. Ayrıca, aradıkları içeriği içeren sürücünün belirlenmesine yardımcı olması için sürücünün adını kişiselleştirebilirler.

320 GB ve 500 GB' lık iki değişik kapasite seçeneğine sahip olan InSight Sabit diskler 153 mm x 87 mm x 16 mm boyutlarında ve 164 gram ağırlığında. 5400 rpm hızında disk takılı olan InSight, 8MB ön belleğe sahip. Veri aktarım hızı ise USB 2.0 desteği ile saniyede 480Mb’e ulaşabilmekte.

Sürücü tam otomatik sistem yedekleme ve geri yükleme işlevleri için Nero BackItUp Essentials yazılımını kullanıyor. Böylece önemli dosyalarınızı kaybetme riski minimize edilmiş. Ayrıca parola kontrol seçenekleri ile HDD kaybolsa bile, depolanan içeriğe izinsiz kişilerin erişimine karşı koruma ve veri şifreleme imkânı sunarak güvenliğe ne kadar önem verdiğini göstermekte.

Verbatim hard disk fiyatı
    Windows Vista, XP, 2000 ve Mac OS 9.x işletim sistemlerini destekleyen ürünün 320GB' lığı 119.99 USD, 500 GB' lığı 149.99 USD bedelle satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Bu Sayfayı Paylaş