Taşça İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Taşça İlköğretim Okulu Altındağ Ankara konusu Taşça İlköğretim Okulu Hakkında - Taşça İlköğretim Okulu Tanıtım - Taşça İlköğretim Okulu Resimleri - Taşça İlköğretim Okulu İletişim

VİZYON

Atatürk İlke Ve İnkılaplarının Işığında Çağdaş Uygarlık Düzeyine Ulaşmak İçin
    Çağdaş, Bilimsel, Milli Ve Manevi Değerlere Bağlı Kalarak En Verimli Şekilde Çalışan,Okul Ve Çevrenin Kaynaklarını En İyi Şekilde Değerlendiren, Öğrencilerini Ve Öğretmenlerini Her Düzeyde Bilgiye Ulaştırabilen,Tam Öğrenmeyi Gerçekleştiren, Sağlıklı Kişilik Gelişimini Tamamlayan Vatana , Millete, Ailesine, Kendisine Yararlı Bireyler Kazandırmaktır

MİSYON

Atatürk’ün Açtığı Çağdaş Uygarlık Yolunda İlerlemek.Öğrencileri İyi Bir Geleceğe Hazırlamak .Vatanını Seven Ve Koruyan Nesiller Yetiştirmek.Teknolojik Gelişmeleri Takip Edip; Eğitime Uyarlamak.Okulun Fiziki Ve İnsan Kaynaklarını En Yararlı Şekilde Kullanmak.Dışa Bağımlı Olmadan Kendi Kaynaklarını En Verimli Şekilde Kullanan, Geliştiren.Bir Üst Okula En İyi Şekilde Öğrencilerimizi Hazırlamaktır.Yarının Güçlü Türkiye Si İçinMilli Ve Manevi Değerlere Sahip Çıkacak Nesiller Yetiştirmek.

İLETİŞİM

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TAŞÇA İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BATTALGAZİ MAH.SELÇUK CAD.45.SK.NO:135
    Telefon Numarası: 3123754949
    Faks Numarası: 3123753005

kaynak:webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş