Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Çiğli İzmir konusu Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Hakkında - Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Tanıtım - Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Resimleri - Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu İletişim

Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu İzmir Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çiğli
    Okul Adresi : 8790/6 SK.NO:26 UĞUR MUMCU MAH. Çiğli İzmir
    Okul Telefonu : 0 232 3763125
    Okul Faks : 0 232 3765807
    Okul Web Sitesi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/35/25/626191/
    Okul E-Mail :
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok