Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Bornova İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Bornova İzmir konusu Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Hakkında - Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Tanıtım - Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Resimleri - Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu İletişim

Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Tülay Aktaş Işitme Engelliler İlköğretim O İzmir Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tülay Aktaş Işitme Engelliler İlköğretim O öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tülay Aktaş Işitme Engelliler İlköğretim O resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tülay Aktaş Işitme Engelliler İlköğretim O öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tülay Aktaş Işitme Engelliler İlköğretim O öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
    Okul Adresi : K.Dirik mh.373/2 sk.no:6/1 Bornova İzmir
    Okul Telefonu : (232) 339 78 26
    Okul Fax : (232) 339 25 37
    Okul Web :
    http://www.taktasisenioo.k12.tr
    Okul E-Mail : 308682@meb.k12.tr
    Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok