Susmak İstiyorum (Resimli Şiir)

'Resimli Şiirler' forumunda Mavi_inci tarafından 4 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Susmak İstiyorum (Resimli Şiir) konusu
    Susmak istiyorum

Susmak istiyorum.. Olan biten herşeye karşı sadece susmak..
    Uzak durmak herşeyden.. Neden olmasın.. Bazı yaralar üstüne gittikçe kanar..
    Yarayla oynadıkca kanar, acır.. Ama onu öylece bırakmak ve kendiliğinden geçmesini beklemek..
    Bu daha kolay becerebilene.. Peki ama.. Ben becerebilirmiyim?
    Herşey üstüme gelsede susabilirmiyim?
    Canım yansada akan gözyaşımı durdurabilirmiyim?
    Seni sevdiğim halde bunu saklayabilirmiyim?
    Benim için alışagelmedik bir olay.. Ve alışmam gereken bir olay..
    Hayatımı sarsacak kadar büyük bir değişikliğe uğradım.. Karakterime.... Duygularıma..
    Hepsine sil baştan çektim..
    bunun nedeni sen değilsin.. Sıkma canını..
    Bunun nedeni senin yaşattıkların.. Ne gözlerin ne gülüşün..
    Sadece sözlerin.. Yaşama sebebim olan o sözler varya hani..
    Hayatımı ele geçirmek istiyor.. Durmaksızın üstüme geliyor..
    Eskiden olsa kafa tutardım.. Ama şimdi.. Dedim ya hayatım hayat çoktan seçmeli..
    Ve bana sil baltan çekti ! Şimdi naparım nerelere giderim bilmiyorum..
    Tek bildiğim artık yeter..
    Benden herşeyimi almışken bütün gülüşlerimi, gözlerimi, bakışlarımı, aşkımı almışken hayatımıda adayamam sana !
    Senin gibi boş bir anıya asla böylesine değerli bir hediye veremem ! Kabullenmesi zor olanı seçtim..
    Artık bittiğini gözlerimi kapatıp, gözyaşlarımı içime akıtıp, nefesimi tutup söylemiyorum..
    Aynaya gözlerimin içine bakarak haykırıyorum !
    Düşüncelerime
    VERDİĞİN AŞK ONA FAZLA GELDİ TAŞIYAMADI BU YÜREĞİ VE KORKMA BİTTİ AMA O KAYBETTİ...

Artık canım acımıyor..
    Tam tersi mutluda oluyorum yokluğunda.. Teşekkür ederim yaşattıkların için.. Hepsi birbirinden güzeldi..
    Ama sanırım en güzeli, TERKEDİŞİNDİ.. Ağlayan bir kalp bıraktığını bilerek gittin ama artık hayatında bütün gerçekler senin ağladığından yana..
    Mutlu ol sevdiğim !!
    Seni sevmediğimi, hergün sana lanet ettiğimi, sana koskocaman bir nefret beslediğimi bildiğin halde hala o küçük, acımsanacak yüreğin mutlu olmayı becerebiliyorsa..
    Emin Ol Sayemde ;

Sonsuza Kadar Mutlu Olacaksın !!!

Bu Sayfayı Paylaş