Sunset Betty Boop Elbiseleri

'Populer markalar & Moda' forumunda KaRDeLeN tarafından 20 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sunset Betty Boop Elbiseleri konusu Sunset Betty Boop Elbiseleri

95 YTL.Yeşilçam modeli, ve nedense en pahalısı da bu, oysa ki kemer dışında elle tutulur bir yanı yok.
    80 YTL .Favorim; tunik tarzında, mavi, yarasa kollu, daha da iyisi Betty Boop desenini çocuklaştırmadan, güzel bir form içinde vermiş, ayrıca resimdeki kombin harika.
    55.50 YTL.Nedense en çok gördüğüm model.Israrla çocuksu olmak istiyorsanız buyrunuz.
    51.50 YTL.Kesinlikle inanılmaz cici tunik.O zebra detayı beni koparan nokta oldu; böyle alakasız şeyler nasıl da bu kadar uyumlu olabiliyor!
    47.50 YTL .Balon etek trendi bu sezon sönükleşti, ufacık kaldı ama bu model hala koleksiyonun en çok satanlarından, benim da favorilerimden, ama giysiden çok o parlak kemere bittiğimi söylemeden geçemeyeceğim, o ne güzel bir şey öyle!
    36.5 YTL .Ne diyeyim, günlük yaşama belli ki en uygunu, ama kendime sıradan olmayı yasakladım=)
    35 YTL .Cici, ayrıca tam bir perspektif yerine Betty'nin o unutulmaz pozuyla sadece kafasını görebilmemiz, bu çeşit girly renkleri çok abartmadan güzelleştirilmiş.

34 YTL.Mükemmel, üstelik de çok uygun fiyatı var.

Bu Sayfayı Paylaş