Sumru Yavrucuk'tan Sinema Müjdesi!

'Sinema Dünyasından Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 25 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sumru Yavrucuk'tan Sinema Müjdesi! konusu Sumru Yavrucuk'tan Sinema Müjdesi!

Sumru Yavrucuk.. Tartışmasız en başarılı oyuncularımızdan biri. "Yabancı Damat"daki inanılmaz başarısı, dizinin üzerinde uzun zaman geçmesine rağmen dün gibi aklımda. .

Yabancı Damatdan sonra Haluk Bilginer ile birlikte oynadığı Sevgili Dünürüm ise onunla ayrı güzeldi.

Bu iki dizinin ardından, şimdilerin en iyi dizilerinden biri olan ve Trt'de yayınlanan Bahar Dalları'nda onu her zaman görmeye alışık olduğumuz neşeli rollerden daha farklı bir rolde izliyoruz. Ama o bu roldede de en az diğerlerinde olduğu kadar başarılı.

İzlediğim iki projesinde de ekran başında beni bol bol güldüren Sumru Yavrucuk, Bahar Dalları'ndaki acılı anneyi öyle hissettiriyor ki, onun her duygusunu içimde hissediyorum.

Sumru Yavrucuk'la ilgili bu sözleri yazmama sebep; dün kendisiyle yapılan bir röportajı okumam oldu. Almanya’da yaşayan bir Türk ailesinin piyangodan kazandıkları büyük ikramiyeden sonra allak bullak olan hayatlarını, komik ve farklı bir şekilde anlatan ve Almanya'da çekilen "Lucky'nin Şansı" isimli sinema filminde rol aldığını öğrendiğimde çok sevindim.

Her türlü duyguyu, izleyicilerin içine işleye işleye hissettirebilen usta oyuncuyu, sinemada izlemek ayrı bir keyif olacak.

televizyongazetesi​

Bu Sayfayı Paylaş