Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova Amasya konusu Suluova Mihri Hatun Anaokulu Hakkında - Suluova Mihri Hatun Anaokulu Tanıtım - Suluova Mihri Hatun Anaokulu Resimleri - Suluova Mihri Hatun Anaokulu İletişim

Suluova Mihri Hatun Anaokulu Amasya Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Suluova Mihri Hatun Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Suluova Mihri Hatun Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Suluova Mihri Hatun Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Suluova Mihri Hatun Tarihçesi:

Okulumuz 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında hizmete girmiştir. Okulumuz ismini, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi ve Amasya Valiliği'nin onayı ile Amasya'da yaşamış ilk kadın şairlerimizden Mihri Hatun'dan almıştır. Okul müdürümüz Yurdanur CAN kurucu müdür olarak görevlendirilmiştir.
    Okulumuzda üçü kadrolu ,biri sözleşmeli ,biri usta öğretici olmak üzere toplam beş öğretmen, bir aşçı, bir kadrolu hizmetli, bir yardımcı personel ve bir kaloriferci görev yapmaktadır.
    Okulumuzda dört derslik ve beş şube ile hizmet verilmektedir. Sınıflarımızın iki tanesi tam gün (sabah 08.00 ile akşam 17.00 arası), bir tanesi sabahçı (sabah 08.00 ile öğlen 13.00 arası), iki tanesi de öğlenci (öğlen 12.00 ile 17.00 arası) olmak üzere eğitim öğretim faaliyetleri yürütülmektedir. Okul bahçemizde bir kum havuzu, bir oyun parkı ve bir çim alan mevcuttur.

Suluova Mihri Hatun Anaokulu Detayı:

Okul 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında hizmete girmiştir.Okulda beşi kadrolu biri görevlendirme olmak üzere toplam altı öğretmen, bir aşçı, bir kadrolu hizmetli, dört yardımcı öğretmen ve bir kaloriferci (gece bekçisi) görev yapmaktadır.Okulda dört derslik ve beş şube ile hizmet verilmektedir.Sınıfların üç tanesi tam gün, bir tanesi sabahçı, bir tanesi de öğlenci olmak üzere eğitim öğretim faaliyetleri yürütülmektedir. Okul bahçesinde bir kum havuzu, bir oyun parkı ve bir çim alan mevcuttur.

Suluova Mihri Hatun Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SULUOVA MİHRİ HATUN ANAOKULU
    Adresi: Yeni Mah.Recep Ince Cad.Suluova - AMASYA
    Telefon Numarası: 3584179463
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -www.mihrihatunanaokulu.k12.tr

Suluova Mihri Hatun Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş