Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Okulu Kastamonu Tosya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Okulu Kastamonu Tosya konusu Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Okulu İletişim - Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Okulu Resimleri

Kastamonu Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Suluca Akcakavak Nalbantoğlu İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SULUCA AKCAKAVAK NALBANTOĞLU İLKÖĞRETİM OK
    Adresi: Suluca Akçakavak Nalbantoğlu Köyü Tosya/Kastamonu
    Telefon Numarası: 3663141705

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş