Style Ekleme ve Ayarlar [Resimli Anlatım]

'vBulletin Eklentiler Pluginler Temalar' forumunda UquR tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Style Ekleme ve Ayarlar [Resimli Anlatım] konusu Style Ekleme ve Ayarlar [Resimli Anlatım]

Vbulletin Foruma Tema Nasıl Yüklenir? Resimli Anlatım

1... images klasörünün içindekileri images klasörünüze yükleyin
    2... xml dosyasını birazdan yükleyeceğiz.

admincp panelinize giriniz...stiller ve temalar >> Temaları indir/Yükleye tıklayınız..

karşımıza çıkan pencerede

1 xml dosyasını seç

2 yeni stil oluştur olarak kalacak

3 stil versiyonunu iptal et >>> evet4 yükleyeceğiniz stile isim verin...örnek : StiL
    5 no parent style olarak seçerseniz yeni stil yüklenecektir...default style seçersek geçerli olan default style olarak yüklenecektir.

6 kullanıcı bu temayı seçebilsin mi >> evet yada hayırı seçiniz..

7 yükleye basınız ...style niz yüklendi...

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 747x454[​IMG]

Peki biz style mizi seçtik ama sitemize giren üyelerin bu eklediğimiz style görmesini istiyoruz..ne de olsa ekledik..default temamızı artık görmek istemiyoruzda yeni eklediğimiz style göstermek istiyorsak

admincp >> vbulletin seçeneklerine giriniz...orada style & language options (biçim & dil ) e giriniz..

1 burada forumunuzun standart yani default kullanacağı style belirlersiniz...yani demin anlattığımız gibi üye siteye girdiğinde hangi style görsün onu seçiyoruz..

2 burada üyelerin seçtiğiniz style dışında 2.bir style niz varsa üyelerinizin diğer style biçimini seçip
    seçmeme iznini verirsiniz..evet derseniz bu izni vermiş olursunuz...biraz öncede böyle bir ayar vardı..buradan bu izni değiştirebilirsiniz...

2. Google

Google Özel Üye

Paylaşım için teşekkürler..

Bu Sayfayı Paylaş