Stok Yönetim ve Oto Servis

'S-T' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Stok Yönetim ve Oto Servis konusu Stok Yönetim ve Oto Servis

Tanıtım:
    Stok yönetim ve oto servis takip programı.
    Detaylı ürün girişi yaparak stok giriş çıkışlarınızı takip altına alacaksınız. Hem satış yapacak hem de teknik servisinizde çok pratik olarak işlerinizi takip edeceksiniz.

Programın Genel Özellikleri :
    1.Stoklarınızı Barkodlu sisteme göre girebiliyorsunuz.

2.Birim-Türü-Grubu-Marka şeklinde stoklarınızı katagorize edebiliyorsunuz.

3.Stoklarınızın hangi rafta ve hangi sırada olduklarını belirtrek, kolay
    bulunmasını sağlıyorsunuz.

4.Minimum stok miktarı girerek, belirtilen seviyenin altına düşen ürünleri görüp alım yapabiliyorsunuz.

5.Stok girişi yapılan her ürün için 3 değişik para birimi seçebiliyorsunuz. (YTL-Dolar-Euro) Satış yaparken ve serviste kullanırken ürünü belirtilen döviz cinsine göre, günlük kur üzerinden işlem yapılmasını sağlayabiliyorsunuz.

6.Her ürün için ayrı kdv miktarı girebilir, Satış ve servis işlemlerinde dilerseniz kdv dahil, dilersenizde kdv eklenmeden işlem yapabilirsiniz.

7.Stok listenizdeki her ürün için, toplam giren, çıkan ve kalan miktarlrını görebileceksiniz.

8.Stok oluştururken, hangi malı hangi tarihte kimden aldığınızı işleyerek, mal aldığınız kişilere olan ödemelerinizi farklı ödeme türlerine göre düzenleyebilir, borçlarınızı takip edebilirsiniz.

9.Mal alışlarınızdan oluşan borçlarınızı Nakit olarak YTL, Dolar, Euro olarak ödeyebilir. Tamamını bir seferde ödeyebilir yada parça parça faklı tarihlerde ödeyebilirsiniz. Kime ne kadar borçlu olduğunuzu ve hangi tarihlerde, hangi para cinsinden, ne kadar ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

10.Yada borçlarınızı Çek, Senet ve Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz. Bu tür ödemelerde ileri bir tarih seçebilirsiniz.

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
    Dil : Türkçe
    Download : http://www.erkozyazilim.com/2007stokser.zip

Bu Sayfayı Paylaş