Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.İlköğretim Okulu İstanbul Bakırköy

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.İlköğretim Okulu İstanbul Bakırköy konusu Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.İlköğretim Okulu Hakkında -Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.İlköğretim Okulu Tanıtım - Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.İlköğretim Okulu Resimleri -Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.İlköğretim Okulu İletişim

Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.ilköğretimok İstanbul Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.ilköğretimok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.ilköğretimok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.ilköğretimok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ssk.b.köy D.evi Kadın Ve Çoc.hast.ilköğretimok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SSK.B.KÖY D.EVİ KADIN VE ÇOC.HAST.İLKÖĞRETİMOK
    Adresi: Yenimahalle Bakırköy
    Telefon Numarası: 2125436270
    Faks Numarası: 2125714790

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş