SSK Üye Takip Programı 1.0 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

SSK Üye Takip Programı 1.0 Download konusu SSK Üye Takip Programı 1.0 Download

Sürüm : 1.0

Boyut : 13.5 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Mehmet Yeniyapı

Tanıtım:
    Üreticiden : SSK (SGK) Emekli Dul ve Yetimler Derneği için hazırlanmış ücretsiz bir üye takip programıdır. Üye Kayıt programı ile sınırsız sayıda bilgi girişi yapılabilmekte, kullanıcının isteği doğrultusunda raporlar alınabilmektedir. Raporların tamamı Excel'e aktarılmaktadır. Programın kullanılacağı bilgisayarda Excel yüklü olmak zorundadır.

Tahsis numarası da benzersiz olmak zorundadır. Bu sayede mükerrer (çift) girişler önlenmiştir. Ayrıca isteğe bağlı olarak üyenin resmini de yüklemek mümkündür.

Üyelerin aidat kesintisi listesi de standart formata uygun olarak otomatik olarak hazırlanmaktadır.

Program basit ve sade olarak hazırlandı. Yalnızca lüzumlu ihtiyaçlar göz önüne alınarak kullanıcıların zahmetsizce program ihtiyaçlarını gidermeleri sağlandı. Programı kullanmak için herhangi bir eğitime ihtiyaç yoktur.

Program diğer dernekler için de uygun olabilir. Ben yalnızca SSK derneği yetkilisinin isteği doğrultusunda hazırladım. Diğer derneklerin işleyişi hakkında herhangi bir bilgi sahibi değilim.

SSK Üye Takip Programı 1.0

2. nezaman babamdan kalan dul mahaşımı örenecegim

Bu Sayfayı Paylaş