SpvTV v1.0.176 (Cepten Televizyon İzle)(Süper Program)

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

SpvTV v1.0.176 (Cepten Televizyon İzle)(Süper Program) konusu Evet arkadaslar s60v3 ler için süper bir program cepten tv izliyorsunuz ve kalite de süper
    Wifi si olan arkadaslara tavsiyemdir.Diğer arkadaslar eğer internet paketleri yoksa denemesinler yoksa cok kontor gider
    Ayrıca türk kanalları da mevcut. Suan sadece Trt 1-2-3-4-5-6 ve Çocuk var.Ancak diğer kanallarda en kısa zaman da eklenecekmiş...Forumda aradım bulamadım verildiyse özür

Winrarı açın içinde yukleme kodu var onu programa yazın.

Not: Programı bizzat telefonumda denedim, ve süper çalışıyor görüntü kalitesi de mükemmel

Önemli: PROGRAMIN SON VERSİYONU EKLENMİŞTİR!

Son versiyondaki yenilikler:

1-Bağlantı ve bazı güvenlik yapılandırma düzeltmeleri yapıldı.
    2-Samsung gibi bazı modellerde TV çıkış ile daha iyi bir performans alınabilmesi sağlandı.
    3-Ses ve görüntü donmaları giderildi.
    4-Bağlantı ve bazı hatalar giderildi.
    5-TV çıkış özelliği ile birlikte çalışma desteği geldi.
    6-Düşük kalitede kanal geçişi yapma özelliği geldi.
    7-Sadece seçim ekran menüsü için 200kps bit hızı ile kanal geçiç desteği geldi.
    (Bu özellik ses ve görüntüde yavaşlama olduğunda-İnternet hızı düşük olduğunda veya telefon CPU-Ram özelliği az olduğunda kullanılabilir)

Caps:

Link:

Alıntı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Eylül 2010
  2. selobal

selobal Yeni Üye

link ölü çalışmıyor kink

3. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Link yenilendi kolay gelsin

4. alican_durucan

alican_durucan Yeni Üye

eline sağlık arkadaşım n79 da çalışıyor fakat sesi çıkmıyor bi çözümü varmıdır acaba.?yardımcı olursan sevinirim.

Bu Sayfayı Paylaş