SpecialFoldersView sistem klasörleri hakkında HTML raporu oluşturan program

'S-T' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

SpecialFoldersView sistem klasörleri hakkında HTML raporu oluşturan program konusu SpecialFoldersView 1.14

Boyut : 39 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Üretici Firma : Nirsoft

Tanıtım:
    Windows işletim sistemi içerisinde sistem ayarlarının tutulduğu ve çeşitli ayarlamaları yapabileceğiniz onlarca klasör bulunmaktadır. Eğer deneyimli bir kullanıcı iseniz ve bu klasörlerle sık sık uğraşıyorsanız bu programı denemenizde yarar var.

Program sistem ayarları ve çeşitli ayarlamaların tutulduğu pek çok sistem klasörünü liste halinde sunmaktadır. Böylece bu sistem klasörlerine erişim kolaylaşmaktadır.

Klasör isimleri yanında öznitelikleri, sistem klasörü olup olmadıkları ve konumları da yazmaktadır.

Program listelenen klasörler hakkında HTML raporu oluşturarak bilgisayarınıza kaydedebilmektedir. Ayrıca gizli klasörleri göster seçeneği de bulunmaktadır.

Program taşınabilir (portable) sürümdür ve kurulum gerektirmeden kullanım imkanı sunar.

Not: Program dili ingilizcedir. Ancak buraya tıklayarak indireceğiniz dil dosyasını program ile aynı klasöre kopyalayarak açtığınız taktirde program Türkçe arayüz ile açılmaktadır

SpecialFoldersView 1.14

Bu Sayfayı Paylaş