Sonne Video Converter 8.1.2.8 indir

'S-T' forumunda NeslisH tarafından 8 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sonne Video Converter 8.1.2.8 indir konusu

Sonne Video Converter böyle MPEG, WMV için AVI, AVI MPEG, AVI MP4 to WMV dönüştürmek hemen hemen tüm video formatlarını dönüştürmek bir profesyonel video dönüştürücüsüdür ... Sonne Video Converter AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, SVCD, rmvb, RM, WMV, MOV, DIVX .... video biçimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli destekler Bu, size dönüştürme video keyif yapar son derece hızlı dönüşüm hızı ve kalitesi vardır.. Ve kullanıcı dostu arayüzü birçok biçimleri arasında kolaylıkla video dosyalarını dönüştürebilirsiniz sağlar.

Anahtar Fonksiyonu - Convert WMV MPEG, WMV AVI, AVI MPEG, AVI için MP4 için .... - Video biçimleri çok çeşitli (AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, MPEG Destekler , RM, WAV, SWF ....) - Batch video biçimlerini dönüştürmek. - Split videoları istediğiniz boyutu yapıştırın. - Destek kullanıcılara çıkış olarak video dosyası biçimleri tanımlanmıştır. - Sen çıkış video Video profilleri video ve parametreleri özelleştirebilirsiniz. -- yüksek kalitesi ile hızlı dönüşüm hızı. - Kullanıcı dostu arayüzü kullanan kolaydır

Sonne Video Converter / nasıl Convert Dosya Sonne Video Converter video dosyalarını dönüştürmek için profesyonel bir araçtır. Bu size, bilgisayarınızdaki. Adım 1: Click "Open DVD" düğmesini bir video ekleyin. 2. Adım: tıklayın "Çıkış için" düğmesini ayarlama dönüştürmek istediğiniz video dosyalarını eklemek için çalan bir video depolama için uygun oluşturmanıza olanak sağlar hedef biçimi sen. 3. Adım: dönüştürmek istiyorsanız seçin çıkış biçimi seçtikten sonra, sizin için tıklayın. 4. Adım: Daha önce dönüştürülmüş dosyalar için geçerli bir çıktı dizini belirlesin profil özellikleri özelleştirmek için "Profili düzenle" düğmesini başlamak gerekir sizin dönüştürme. Gözat düğmesini tıklayın istediğiniz çıktı dizini seçmek veya elle. 5. Adım: tıklayın "Convert" düğmesine geçerli çıkış dizini yazmak için, dönüştürülen dosya çıktı dizini otomatik olarak kaydedilmiş olacak dönüştürme başlatın..

http://rapidshare.com/files/23014521...er.8.1.2.8.rar

Bu Sayfayı Paylaş