Sonic Armegeddon 3.0 Download

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sonic Armegeddon 3.0 Download konusu Sonic Armegeddon 3.0 Download

Tanıtım:
    Odesa Yazılım tarafından geliştirilen Sonic Armegeddon Oyununu sizlerle paylaşmaktayız...

Tüm zamanların unutulmaz kahramanı Sonic aramıza geri döndü. Hem de kabiliyetli ve cesur arkadaşı Knuckless'le beraber...

Sonic Armegeddon Oyunu Türk yapımı bir oyundur. Sonic Oyunlarından aldığınız lezzeti yeniden yaşamaya hazırsanız bu oyun tam size göre!

Oyun Nasıl Oynanır ?

Oyunu ilk açtığınızda introdan sonra karşınıza bir tanıtım ekranı gelir, Enter tuşuna basarak bir sonraki aşamaya geçilir.

Gelen ekrandaki oyun kahramanları seçimi ekranından oynamak istediğiniz kahramanınızı seçiniz.

Oyun başladığında kontrol sizde olacaktır, kahramanımızı ilerleterek bölüm geçebilirsiniz.

Oyun Kontrolleri :

Hareket Ettirmek İçin : Yön Tuşlarını kullanınız.

Zıplamak İçin : Z Tuşuna basınız.

Oyundan Çıkmak İçin : Esc Tuşuna basınız.

Uyarı : Esc tuşuna bastığınızda oyundan hemen çıkarsınız, o yüzden introları geçmek için ESC yerine Enter Tuşunu kullanınız.

Oyunla İlgili Her Türlü Soru, Öneri ve Eleştirileriniz İçin :

info@odesayazilim.com ve odesayazilim@gmail.com e-posta adreslerine mesaj yazabilirsiniz.

Lisans Detayı :

Bu yazılım Ücretsiz (Freeware) bir yazılımdır.
    Aslına sadık kalınarak kopyalanabilir, çoğaltılabilir, dağıtılabilir. Kullanılmasında hiçbir engel yoktur... Kullanımından doğacak herhangi bir sorun yüzünden oluşan sorumluluk en son kullanıcıya aittir.

Editörün Notları :
    Oyun başarılı bir şekilde kurulup kaldırılabilen, kaldırıldıktan sonra bilgisayarınızda gereksiz artık dosyalar bırakmayan güzel bir kurulum aracına sahip.
    Eksi yönlerinden biri de oyunun oynandığı ekranın küçük olması. Her ne kadar oyun yazmaktan anlamasam da bir oyun oynayıcısı olarak bana küçük geldi ve üretici firma yetkilisi Alper Eskikılıç’a bir e-posta yazarak yorumumu bildirdim. Umarım ekranı büyütme imkanı olur da daha zevkli oynarız.
    Oyunun kurulum paketinin boyutu biraz büyük olsa da Sonic gibi zevkli bir oyun için indirmeye değer diye düşünüyorum.

Sürüm : 3.0

Boyut : 2.57 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Odesa Yazılım

Sonic Armegeddon 3.0

Bu Sayfayı Paylaş