Song: Tarihi değiştireceğiz

'Trabzonspor' forumunda DilzaR tarafından 22 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Song: Tarihi değiştireceğiz konusu [​IMG]

Trabzonspor’un başarılı savunma oyuncusu Rigobert Song, ligin ilk yarısını Sivasspor’un ardından averajla ikinci sırada bitirdiklerini hatırlatarak olumlu bir ilk yarı geçirdiklerini ve ikinci yarıda da bunu devam ettirmek istediklerini söyledi. Bordo-Mavili takımın başarısı için yönetim başta olmak üzere herkesin büyük fedakarlıklar yapığını ifade eden Kamerunlu futbolcu, “Bu sezonki görevimiz tarihi değiştirmekti. Nedir bahsettiğim tarih? Hep Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın tepede olduğu bir durum söz konusuydu. Ama gün gelecek bu tarih değişecek. Bu tarihin değişmesi içinde uygun zamanın bu sezon olduğunu düşünüyorum. Bu takımın mücadele azminin tarihi değiştirebileceğine inanıyorum” dedi. Eskişehir maçında attığı 2 golle Trabzonspor’a hayat veren Gökhan Ünal ise “Eskişehir maçı benim başlangıcım oldu. Bundan sonra daha iyi bir Gökhan Ünal izleyeceksiniz” ifadelerini kullandı.

Futbol oynayan bir takımız

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, her maçı kazanmak için sahaya çıktıklarını belirtirken, “Kazanma duygusuyla her şeyi yapabilecek bir takım yaratmaya çalıştık. Her maçta bileğimizin gücüyle kazanmak için sahada olduk. Futbol oynamayı isteyen bir takımız ve bunun sonucunu alıyoruz. Şu anda bulunduğumuz konumu bir çok takım istiyordur” diye konuştu. Hakemlerin bu kadar konuşulmasına gerek olmadığını vurgulayan Yanal, “Hakemler hata yapar. Ama birisine yapılan hatada birinin canı 10 yanıyorsa, diğerinin 5 yanmayacak. Hepsinin canı aynı oranda yanmalı” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş