Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu Doğubeyazıt Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu Doğubeyazıt Ağrı konusu Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu Hakkında - Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu Tanıtım - Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu Resimleri - Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Hizmete girdiği yıl : 2007

Adres : Hüsnü M. Özyeğin İlköğretim Okulu,
    Doğubayazıt-Ağrı

Okul türü : İlköğretim

Öğretim Şekli : Tekli Eğitim Telefon : 0 (472) 312 19 38

Öğrenci sayısı : 636

E-mail :
    966615@meb.k12.trBu

Okul Müdürü : Halil İbrahim Bozboğa

Web sitesi :
    www.dogubayazithusnumozyeginioo.meb.k12.tr

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçe merkezinde 2.887 m² kapalı alana kurulan okul, 16 derslik, fen laboratuarı, lisan laboratuarı, bilgi ve teknoloji sınıfı, kütüphane, anasınıfları, idari bölümler ve sosyal alanları bünyesinde barındırmaktadır.
    Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu Ağrı Doğubeyazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Somkaya Hüsnü M.özyeğin İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SOMKAYA HÜSNÜ M.ÖZYEĞİN İLKÖĞRETİM OKULU

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş