Some PDF Image Extract 1.5 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Some PDF Image Extract 1.5 Download konusu Some PDF Image Extract 1.5 Download

Tanıtım:
    İnternette bir içerik ararken bulduğunuz bir PDF dosyasının içindeki resimleri almaya ihtiyacınız olduğunda genelde alamadığınızı görürsünüz.
    Ya dosya korumalıdır, yada Adobe Reader’ın başka sorunlarından dolayı resmi kopyalayıp alamazsınız.
    Bu sebeple de genelde çoğumuz kendi çözümlerimizi üretiriz. Bazen PrintScreen ile ekran çıktısı resmi alır Paint’e yapıştırır, kesip biçer, istediğimiz hale getirmeye çalışırız, bir sürü işlemle uğraşırız. Bir de bu işlemi 10-15 resim için yaptığımızı düşünürsek, bir hayli zor ve can sıkıcı bir iştir.
    Bu zorluğu yaşayan programcılar da Some PDF Image Extract programını yazıp, Ücretsiz olarak kullanıma sunmuşlar.

Programın Genel Özellikleri :

Bilgisayarınızda Adobe Reader veya başka bir PDF okuyucu programın kurulu olması şartı yoktur.
    PDF dosyasındaki resimleri TIF, JPEG, BMP, GIF, PNG, TGA, PBM, PPM, PCX türünde alabilme.
    PDF 1.6 protokolü desteği.
    Çoklu dosyada çevirme işlemi yapabilme özelliği.
    JPEG resim kalitesi belirleyebilme ve JPEG Siyah-Beyaz çıktı alabilme desteği.
    Şifreli PDF dosyalarından resim alabilme desteği (şifreyi bilmeniz ve ilgili kutucuklara yazmanız şartıyla).
    Windows NT/2000/XP/2003 ve Vista işletim sistemlerinde çalışabilme desteği.

Some PDF Image Extract kısaca PDF’ten Resim Ayırma Programıdır.

Programın Kullanımı :
    1.Adım : Üst Menüden File->Open File bölümünü seçip, içindeki resmi almak istediğiniz PDF dosyasını belirtin. Seçtiğiniz dosya programın üstteki penceresinin içine yerleşecektir.
    2.Adım : Sağdaki bölümlerden Output Directory’nin yanındaki boş kutucuğa tıkladığınızda çıkartılacak resimleri kaydetmek istediğiniz yeri belirleyeceğiniz bir pencere açılacaktır. İstediğiniz bir yeri seçip TAMAM butonuna basın.
    3.Adım : Ekranın sol alt köşesindeki, üçgen şekilli butona (Start Convert) veya klavyeden F5 tuşuna basın.
    4.Adım : Belirlediğiniz Çıktı Klasörüne gidip resimlerini alın.

Some PDF Image Extract kurulum sihirbazı sayesinde program başarılı bir şekilde sisteminize kurulup, ardında artık dosya/klasör bırakmadan kaldırılabilmektedir.

İyi kullanımlar...
    Sürüm : 1.5

Boyut : 919 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : SomePDF.com

Some PDF Image Extract 1.5

Bu Sayfayı Paylaş