SnvGorev 1.0.2 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 29 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

SnvGorev 1.0.2 İndir konusu SnvGorev 1.0.2

Boyut : 8.2 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows XP

Üretici Firma : Koray Özçağ

Tanıtım:
    Üreticiden: Ortaöğretim kurumlarında yaz, güz ve kış dönemlerinde yapılan ortalama yükseltme ve sorumluluk sınavları için öğretmene görev atama ve evrak yazdırma programıdır.

Yazılımın Özellikleri

Sınav türü, ders ve öğretmenleri parametrik olarak tanımlayabilirsiniz. Öğretmenin girmiş olduğu dersleri tanımlayabilirsiniz.
    Sınav görevlerini hızlı bir şekilde atayabilirsiniz.
    Görev atamalarını yaptıktan sonra aşağıdaki evrakları yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.

a-)Öğretmenlere verilen görev belgesi.
    b-)Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmesi gereken resmi evrak belgesi.
    c-)Panoya asmanız için tarih sırasına göre sıralanmış sınav çizelgesi.
    d-)Sınav zamanı öğretmenlerin imzalaması gereken, göreve geldiği saati belirten imza sirküleri çizelgesi.
    e-)Üç dönemin toplam görev sayılarını görebileceğiniz görev sayıları çizelgesi.
    f-)Sınavlara göre tutanak çizelgesi.
    g-)Sınavlara göre zarfın üzerine yapıştırılması gereken sınav bilgisi çizelgesi.
    h-)Sınav esasları tespit tutanağı.
    ı-)Sınava girmeyen öğrenciler için yazılması gereken tutanak.

Görev çakışmalarını görebilmeniz için, görev kontrolü yapabilirsiniz.
    Tüm sınavları ve sınavda görevli öğretmenleri bir arada görebilmeniz için, günlere göre sınav takvimini birarada bulabilirsiniz.
    Sınav komisyon başkanının imzasını dijital imza ile otomatik olarak tüm çıktılara aktarabilirsiniz.
    Birden fazla bilgisayarda "ağ kullanım yöntemi" ile programı kullanabilirsiniz.

Not : Ekran görüntüleri ve satın almak için üretici sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SnvGorev 1.0.2

Bu Sayfayı Paylaş