Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Sivrihisar Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Sivrihisar Eskişehir konusu Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim

Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MİSYONUMUZ

MÜKEMMELLİĞİN SONU YOKTUR.OKULUMUZDA HERKES, GELİŞEN TEKNOLOJİK YENİLİKLERDEN YARALANARAK HER GÜN DAHA İYİYE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞIR, KENDİNİ YENİLER VE GELİŞTİRİR.

OKULUMUZDA VERİLEN EĞİTİM VE ÖĞRETİM ÖĞRENCİDE İSTENDİK DAVRANIŞ DEĞİŞİKLİKLERİNE DÖNÜŞÜR. ÖĞRENCİLERİMİZ GİRDİKLERİ HER ORTAMDA OLUMLU DAVRANIŞLARI İLE DİKKAT ÇEKSİN

VİZYONUMUZ

KENDİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN, OKUYAN, İNCELEYEN, ARAŞTIRAN, ANALİZ VE SENTEZLER YAPABİLEN NESİLLERİN YETİŞTİĞİ; BÜTÜN ÖĞRENCİLERİN AKLA VE BİLİME DAYALI EĞİTİM ORTAMINDA HAYATA VE BİR ÜST ÖĞRENİME HAZIRLANDIĞI; DÜNÜ BUGÜNE, BUGÜNÜ YARINA BAĞLAYAN KÖPRÜLERİN KURULDUĞU,; YÖNETİCİ, ÖĞRETMEN, PERSONEL, ÖĞRENCİ VE VELİLERİN İŞ BİRLİĞİ İLE ÇEVREDE, BÖLGEDE " ÖRNEK OKUL " OLMAKTIR.

Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Sivrihisar
    Okulun Telefonu: 2227112095
    Okulun Faksı: 2227114277
    Okulun Adresi: Yenice Mahallesi Eskişehir Cd.No.130/A Sivrihisar Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://www.mehmetkaplanyibo.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 965710@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: M.TAHSİN ÇEKİÇ
    Okulun Öğretmen Sayısı: 22
    Okulun Öğrenci Sayısı: 346
    Okulun Derslik Sayısı: 20
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuz İlçe Merkezindedir.İlçemiz Ankara'ya 130 Km,Eskişehir'e 95 Km. dir.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Yok

Sivrihisar Prof.Dr. Mehmet Kaplan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş