Sivas - Merkez - Atatürk Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sivas - Merkez - Atatürk Lisesi konusu Sivas - Merkez - Atatürk Lisesi

Okul Adı:Atatürk Lisesi

Adres:AKDEĞİRMEN MAH. BEZİRCİ CAD. N0:2 SİVAS Merkez

Okul Müdürü:HAKKI ŞARKIŞLA

Baş Müd. Yrd. :0

Müd. Yrd. :2

Telefon :346 221 12 63

Fax :346 2237542

Vizyonu:ÖĞRENMENİN TEMEL İHTİYAÇ KABUL EDİLDİĞİ, ÇEVRESİ İLE UYUMLU ÖRNEK DAVRANIŞLAR SERGİLEYEN, AMACINA ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞAN, HOŞGÖRÜLÜ, ZİHİN, AHLAK VE DUYGU BAKIMINDAN DENGELİ, SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE GELİŞMİŞ KİŞİLİK VE KARAKTERE, HÜR VE BİLİMSEL DÜŞÜNME GÜCÜNE, GENİŞ BİR DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP, ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINA BAĞLI, TÜRK MİLLETİNİN MİLLİ, AHLAKİ, İNSANİ, MANEVİ VE KÜLTÜREL DEĞERLERİNİ BENİMSİYEN VE UYGULAYAN, NİTELİKLİ, ÇAĞDAŞ, DEMOKRATİK VE LAİK BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR.

Misyonu:ÖĞRETMENLİĞİ KENDİLERİNE MESLEK EDİNMİŞ. KENDİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN EĞİTİM BİLİM, EĞİTİM TEKNOLOJİSİ ALANLARINDAKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEN , YENİLİKLERE AÇIK VE TEKNOLOJİYİ KULLANMAYI BENİMSİYEN, OKULDA GERÇEKLEŞTİRİLEN HER TÜRLÜ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINDA OKUL YÖNETİMİ VE ÇEVRESİYLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAYI BENİMSEYEN, BİR OKUL OLARAK; ÖĞRENCİLERİMİZİMİLLİ EĞİTİMİN AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA EĞİTİM VE ÖĞRETİMDEKİ GELİŞMELERİNİ SAĞLAMAK VE YÜKSEKÖĞRETİME HAZIRLAMAK İÇİN VARIZ.

Okuldaki Bölümler :Şehir/ilçe Merkezine Uzaklığı :MERKEZ

Okul Binası :MÜLKİYET

Bu Sayfayı Paylaş