Sitem Eden NickLer : )

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sitem Eden NickLer : ) konusu * Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!
    * dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq!!
    *SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin..
    * $izofrence yaşıyorum. yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

* h�rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi�!
    * MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin� Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan..
    * eğer intikam alabilseydim seni affederdim..
    * ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez !
    * kendin kadar akLımdasın
    * çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda
    * BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK. ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin �yarin ele
    * Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!
    * Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:
    * Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack�indeyim
    * kaLßin kadar konuş�!!!
    * Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın
    * senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın�!!:
    * Tam kar$ıya geçerken ßıraktığın O el ßen!m
    * ikimizde $a$kınız g*te geLdi a$kımız
    * hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı
    * oh ne güzel oLdu içimde ßir huzur war giden gitti kaLan sağLarla gündeLik a$kLara dewam
    * ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyim
    * BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.

ÇüNkÜ sEn rüzGarin çosTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin �yarin ele
    * a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni

en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR
    * �HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın
    * Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..
    * Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..�
    * IQ hiçbişey EQ herşey�Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..!
    * sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!�Bir yazar demiş ya��sen git aşk bana kalsın..

bende diorumki�BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!
    * ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz�..!!!!
    * Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir

Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!
    * ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın..
    * Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe
    * Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim�
    * Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn�de Svmeyi Bilir..
    * pişmalık ßile bazen insana acı verebilio
    * gidene yoL yakı$ırr
    * ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır
    * geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım
    * geçmişte keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm�=((
    * pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar
    * HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR�bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK�

bEN hEp oLduĞum yERdeYim vE oLduĞuM giBiyiM�!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->
    * yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..
    * ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim
    * Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!
    * nEefrEt�e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs..
    * �$èyTañín Tek gùnahì MèLèğe øLan A$kìymî$�
    * Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi?
    * karanlıkta ağladım ışıkta boyadım gözlerimi kanlı yazılarla süsledim sensizliği
    * Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya�» * seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun
    * DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM�
    * ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..!
    * SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM..
    * SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..
    * duaLarınLa doğmadımki ßedduaLarınLa öLeyimm
    * zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir�suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..
    * her gidişine ayrı anLam yükLüyorum
    * ..Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,�Sen�oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık.Bu yaLnız oLmak değiL �sensiz� oLmak..
    * İsT�R Ah �T�İster Kin Duy�KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An�SoNuMu �LinLe YaZ�SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!
    *Bir_Zamanlar_Herkez_Aynı_İken_Ben_Farklıydım_Şimd i_Herkez_Fark_Pesınde_Ben_İse_Aynı_İşte_Buda_Benim _Farkım_
    * rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur..!!!
    * yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın
    * HaksızLık kar$ısında susan diLsiz seytandır�!!!
    * YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!!
    * HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!
    * Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir�
    * ______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii??:
    * ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:
    * .Gecici Heves DeğiL Hak �dene Nefes OLurum!
    * Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!
    * Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi
    * Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<<
    * Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek..!!!
    * bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ�..
    * ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevememeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem�!!!
    * HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA YÜREĞİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..
    * ßekLedim dakiLaları qünLere,t�Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni�
    * giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam
    * EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!
    * Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun
    * içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan�!!!
    * Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana..
    * �Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..�
    * a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n�!:
    * ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim�!!!!
    * HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi�!!
    * ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!
    * ßu garip huyLar senden yadigarr
    * ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim
    * Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa�
    * ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım�!!!
    * ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez
    * DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz
    * Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..
    * yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen a.q:D
    * Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım
    )

Bu Sayfayı Paylaş