Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Aladağ Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Aladağ Adana konusu Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adana Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sinanpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SİNANPAŞA YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: SINANPAŞA MAH ALADAĞ/ ADANA 01720

Telefon Numarası: 3225912848

Faks Numarası: 3225912268

Kaynak :webrehberi.biz/turkiyedeki-ilkogretim-okullari
    www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş