Silkroad İtem Takas ( Exchange ) İşlemi Nasıl Yapılır Yöntem Taktik İpucu Anlatım

'Silkroad Online' forumunda Siraç tarafından 18 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Silkroad İtem Takas ( Exchange ) İşlemi Nasıl Yapılır Yöntem Taktik İpucu Anlatım konusu
    Silkroad İtem Takas ( Exchange ) İşlemi Nasıl Yapılır Yöntem Taktik İpucu Anlatım

Item Takas İşlemi

İtem takas etmek istediğiniz karakterin üzerine tıkladıktan sonra Action (A) penceresinden Exchange tuşuna sağ tıklayıp karşı tarafa teklif gönderin

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 114KB. Dir[​IMG]

Diğer oyuncu teklifi kabul ettikten sonra takas işlemi başlayacaktır

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 126KB. Dir[​IMG]

Takas işlemini chat penceresinde "/exchange karakter adı" yazarakta başlatabilirsiniz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x297 ve 101KB. Dir[​IMG]

Takas yapacağınız itemi karşınıza gelen pencereye koyduktan sonra tekrar kontrol edin! Confirm tuşuna basıldıktan sonra ekran maviye dönüşür Eğer her iki tarafta doğru itemi boşluklara yerleştirmişse Confirm tuşuna basın Herhangi bir değişiklik yapılamaz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x458 ve 147KB. Dir[​IMG]

İki tarafta Confirm tuşuna bastıktan sonra Approve tuşu aktif olarak karşınıza gelecektir Approve tuşuna basarak işlemi tamamlayın

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x419 ve 125KB. Dir[​IMG]

• Sizin veya takas yapacağınız kişinin çantasında yeterli boşluk yoksa item değiştirme ekranına item yerleştiremezsiniz ​
    • Cancel tuşuna basarak takas işlemini iptal edebilirsiniz ​
    • Eğer takas yapmak istediğiniz oyuncu "Takas Teklifi" özelliğini kapatmışsa , teklif gönderemezsiniz​

Bu Sayfayı Paylaş