Silkroad İtem Satmak Nasıl Yapılır Satım İşlemi Hakkında Bilgi Resimli Anlatım

'Silkroad Online' forumunda Siraç tarafından 18 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Silkroad İtem Satmak Nasıl Yapılır Satım İşlemi Hakkında Bilgi Resimli Anlatım konusu Silkroad İtem Satmak Nasıl Yapılır Satım İşlemi Hakkında Bilgi Resimli Anlatım

Item Satmak

Npc'ye tıklayarak satım işlemine başlayın

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 112KB. Dir[​IMG]
    Satmak istediğiniz itemi tıklayıp Npc penceresinin üzerine bırakın

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 120KB. Dir[​IMG]
    Satmak istediğiniz iteme önerilen fiyat karşınıza gelecektir Confirm tuşuna basarsanız eğer işlem sona ermiş olur

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 140KB. Dir[​IMG]
    Satılan itemlerden son 5 tanesi alttaki ekranda görünür Bu bölgeden sattığınız paraya tekrar geri alabilme şansınız vardır Sattığınız item sayısı 5'in üzerine çıktığında ilk sattığınız item kaybolur(Petler ve özel itemler burada görülmez)

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 117KB. Dir[​IMG]

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x337 ve 118KB. Dir[​IMG]
    Ctrl + Mouse Sol tıklama ile itemin üzerine tıklarsanız otomatik olarak satılır

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 680x300 ve 58KB. Dir[​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş