Sigorta Trafik Takip Pro 4.0 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 17 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sigorta Trafik Takip Pro 4.0 İndir konusu Sigorta Trafik Takip Pro 4.0

Tanıtım:
    Üreticiden : Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

Çeşitli acentelerden alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmış olan yazılımda istediğiniz müşteriye istediğiniz kadar taşıt kaydedebilirsiniz.

Sorgulama ekranlarında sigorta poliçesi, muayene tarihi ve kasko tarihine göre günü yaklaşmakta olanları, günü geçenleri listeletebilir, yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

İstediğiniz müşteriye istediğiniz kadar taksit, borç, alacak verecek hesabı açabilirsiniz. Bu program ile taksit günü geciken, günü geçen müşterileri tek tıklamada listeleyebilirsiniz.

Otomatik e-posta gönderme sistemi ile taksit günü geçenlere, sigorta günü gelen müşterilerinize toplu e-posta gönderebilirsiniz. Müşterinizin telefonunu program içerisinden tek tıklama ile arayabilirsiniz.

Yeni Sürümdeki Değişiklikler:
    Bu sürümde arayüzde değişiklikler yapıldı. Acente modülü eklendi. Her poliçede o acentenin kartına otomatik kayıt yapılır, ay sonunda hangi acenteden ne kadar bir işlem hacmi olduğu size rapor edilir.

Programı kurup ücretsiz deneyebilirsiniz. Programın hiçbir teknolojik özelliği kısıtlanmamıştır.

Boyut : 10.4 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama : 10 Müşteri

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Data Çözüm Yazılım

Sigorta Trafik Takip Pro 4.0

Bu Sayfayı Paylaş