Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

'Albüm Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009) konusu
    Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009) Albüm Tanıtımı - Sibel Can Yeni Albümü - Benim Adım Aşk (2009)[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2] Albüm Kapak Resmi - Albüm Şarkları [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Albümdeki Eserler

1. Çantada Keklik

1. Söz & Müzik: Tarkan
    2. Oyunbaz

1. Söz & Müzik: Halil Koçak
    2. Eziyet

1. Söz & Müzik: Serdar Ortaç
    2. Başı Bağlı

1. Söz & Müzik: Gülşen
    2. Kıskıvrak

1. Söz: Haris Kostopoulos Antonis Ranos Müzik: Artan Tchobo

1. Türkçe Söz: Yavuz Hakan Tok