Seviyorum seni Canımdaki yaşayan can gibisin

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Dine tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Seviyorum seni Canımdaki yaşayan can gibisin konusu
    Seviyorum seni

Canımdaki yaşayan can gibisin

Her an seninle yaşıyorumKaranlık gecemde gözlerin bir yıldız gibi parlıyor gözlerinSevginin sıcaklığı süzülüyor yüreğime

Seni sevmek için kalbimdekiumut kırıntılarını senin yüzündeki tebessümlere yüklüyorum

Seninle iki ayrı bedeninin tek kalbindeki bir sevdayı yaşıyoruz

Sana söylediğim her kelimesana okunan her şiir seninkalbindeki sevgiyle güzelleşip özel bir sevda oluyorSevdalıyım sana Seni sevmek bir kuru ekmeği paylaşmak gibiHer lokmada daha çok seviyorum seniYıldız olup senin karanlığında gözlerinde kaybolmak belki senin sevginde nefes almak yalnızlığa perdeleri çekip mutlulukların gölgelerinde serinlemek seni sevmek

Seviyorum seni demekten öte seniniçin yaşıyorum bu hayatta

Öyle tutulmuşum ki sana anlatamamDaha çok sevmek için yüreğine konakladım

Bir misafirdim ilk önceleri ama artık öyle değilseni senin kalbinde yaşamayı sevıorumDertlerimi sende unutupacılara seninle gülümsüyorumSenin gül yüzünde umutla bakıyorum artık yarınlarımaUçurumun kenarında solmayı bekleyen bir çiçekken

senin sevginle yeniden mutluluklara tomurcuk açıyorum

Her sabah perdeleri aralayıp günışığıylasevgini dolduruyorum dünyama Sen farklısın Canımsın nefesimin mutluluk rengindeki suretisin sevdanın en güzel meleğisin Kalbimdeki tek can hayata dair tek umudumsun

Seninle yaşayıp hayata yine seninle bakıyorumSeni düşündükçe sevdan daha da büyüyor kalbimdeOturduğum kayaların üzerinde

gözlerim ufka senin gözbebeklerin geliyor gözlerimin önüne

Gözlerin ufkumda büyüdükçe satırlara dökülüyor sevdanHer hecede her sözcükte seni yazıyorumSen nefes aldıkça ben mutlu oluyorum buralarda

Seni sevmek öyle güzel ki anlatamamÇünkü nedeni yok bu sevginin bir şeyebağlı olarak sevmek istemiyorum seni; seni sadece sen olduğun için seviyorumEskiden hep “Ben” diye başlardım cümlelerime şimdi “Biz” diyorum Sen ve ben yani biz yani ikimiz

Yani geleceğimsin benim Her şeyimsin

Seni sevmek her yeni güne seninle başlamak

ve her günün bitişinde her şeye rağmen

seni sevmek çok güzel

alıntı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş