Sevgini bilmeyen benden...

'Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Sevgini bilmeyen benden... konusu [FONT=Times New Roman,Times]Senin sevgini bilmeksizin, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senin sevgili gönlüne sunuyorum Sevgimi.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sevgili gönlünde, sevgi dolu bir yer aç bana,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Gönlümdeki açlık, gönlündeki açıklığa, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sevgi dolu gönlüm, sana sevgisini sunmaya muhtaç,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sevgili gönlünde, sevgi dolu bir yer aç bana.[/FONT] [FONT=Times New Roman,Times]Sevgim senin sevgine amade, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Kalbim senin kalbine endeksli,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ne olur, sevgimi kendi sevgine kabul ettir, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yoksa, yoksa ben gidici.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times][SIZE=+1]ACABA[/SIZE][/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Acaba diyorum, sen şu anda ne yapıyorsun;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Acaba beni düşünüyor musun.?[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Benim seni düşündüğüm kadar.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yaşanılan o anlar, senin içinde değerlimiydi;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Benim için olduğu kadar.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yoksa ben, kendi dünyamda mı değerli kıldım;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senin kendi dünyan için, hiç değerli değilmiydi,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]O yaşanılan, paylaşılan, anlar dostluklar.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Şimdi sen uzaklardasın, bense burada,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Acaba ben bir budalanın tekimiyim.? [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Kendi kendime hayaller kuran, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senin kendi dünyanın önemsiz kıldığı anlar için....[/FONT]

[FONT=Times New Roman,Times][SIZE=+1]HAYAT[/SIZE][/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Hayat; ne verdiğinin fazlası, nede azıdır aslında,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Hayat; saf vede gerçek düşüncelerinin aynasıdır,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Nötrlemediğin, gerçekten inandığın düşlerindir bunlar.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Hayat, kimseyi ayırmaz aslında, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Herkez başka, başka düşünür o kadar.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ve başka, başka hayatlar yaşar haliyle.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Hayat; sevgidir, sevgi ile düşünüyorsan eğer, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Hayat, sana sevgileri verir, sevgiler yayıyorsan çevrene,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen nedersen de, hayat birtanedir aslında, sevsende, sevmesende...[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş