sevgililer gününe özel komik sözler - sevgililer gününe özel komik Smsler (:

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Dine tarafından 18 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    sevgililer gününe özel komik sözler - sevgililer gününe özel komik Smsler (: konusu
    sevgililer gününe özel komik sözler

Necati seni
    en yakın arkadaşınla aldattığım yalan vallahi Ne zaman sorsam "Ben onun en yakın arkadaşı falan değilim" diyor Yalnız senin olan Nermin ***
    Hıdır Abi, benim, Vakkas Abi, bu krizde sevgilimizin olmaması ne güzel değil mi abi?! Çiçek alma derdi yok Ne ısmarlasam derdi yok Ne şanslıyız di mi abi Rumuz: Züğürt Tesellisi
    Kıskanç sevgilim benim Seni terk ederim blöfünü görüp "Git, bana kız mı yok, elimi sallasam ellisi" deyince iki elimi de bileğimden kırman hiç hoş değildi Sayende 2 haftadır alçıdayım Ama yılmıycam işte Gidersen git Bana kız mı yok Hem ben ayağımı sall neyse Tırsak Münir
    Ceyda biz ayrı dünyaların insanıyız Senin boyun 185 benim ki 145 Yanında kendimi makyaj çantan gibi hissediyorum Bi de arada durup belden aşağı konuşma demiyor musun?! Çıldırıyorum Kızım ne yapayım, anca beline gelebiliyorum tabi belden aşağı konuşurum ya Rumuz: Fındık Kurdu

Bu Sayfayı Paylaş